XV Gminny Festiwal Pieśni i Piosenki Religijnej „O Maryi śpiewamy”

13 listopada 2018 Bez kategorii 0

17 maja 2018r. odbył się w Dobrynce XV Gminny Festiwal Pieśni i Piosenki Religijnej „O Maryi śpiewamy”. Uczniowie naszego Ośrodka już   od wielu lat biorą udział w tym konkursie. W tym roku do festiwalu młodzież przygotowywali: Arkadiusz Juźko, Sławomir Mielniczuk i Janusz Hołownia.   W kategorii solista reprezentował naszą społeczność Piotr Lipiński. Zaprezentował pieśń: „Wśród tylu dróg”. Wzruszające wykonanie tej pieśni spodobało się zgromadzonej publiczności i zdobyło uznanie jury festiwalu.  Piotr zajął trzecie miejsce! W kategorii zespół nasi reprezentanci wykonali w brawurowej aranżacji Arkadiusza Juźko pieśń: „Jest na świecie miłość”. Partie solowe tej pieśni zaśpiewała uczennica Aleksandra Suwalska. Bardzo cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tym wydarzeniu i nasze wysiłki artystyczne zostały docenione.

Janusz Hołownia