23 stycznia 2019 Bez kategorii 0

6 grudzień jest dla naszych uczniów wyjątkowym dniem, na który czekają od wielu tygodni. W tym dniu odwiedza nas Święty Mikołaj. Przygotowujemy się do tej wizyty długo i skrupulatnie. Rozważamy i analizujemy, kto był dostatecznie grzeczny, żeby dostać słodki prezent, a komu należy się rózga.

Ci, którzy mają wątpliwości, czy aby spełnili wszelkie kryteria grzeczności, skrupulatnie przeszukują w pamięci wszystkie wiersze i piosenki, jakie znają. A nuż uda się jeszcze negocjować ze Świętym i uzyskać wymarzony prezent.

Jak co roku, taki i w tym, Święty Mikołaj był bardzo wyrozumiały dla naszych uczniów i wszystkim ofiarował prezenty.

Beata Biernacka