Nasi uczniowie w zakładzie krawieckim GAPA FASHION w Chotyłowie

23 stycznia 2019 Bez kategorii 0

W dniu 14 listopada 2018 r. klasa II Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy uczestniczyła w wycieczce do zakładu krawieckiego GAPA FASHION w Chotyłowie. Wycieczkę zorganizowała wychowawczyni p. Janina Wrzaszcz w ramach preorientacji zawodowej. Celem jej było zapoznanie uczniów z zawodem krawcowej, narzędziami, jakimi się posługuje oraz efektami pracy.

Uczniowie mieli możliwość spróbowania swoich sił pracując z maszynami krawieckimi. Wszystkim bardzo się podobało, co widać na załączonych zdjęciach.

Wszystkim pracownikom firmy GAPA FASHION serdecznie dziękujemy za miłe przyjęcie i poświęcony czas.

Janina Wrzaszcz