Kiermasz

26 stycznia 2020 Bez kategorii 0

Jak co roku w okresie przedświątecznym w naszym ośrodku zorganizowaliśmy kiermasz bożonarodzeniowy. Nasi uczniowie wraz z nauczycielami przez kilka tygodni przygotowywali rożnego rodzaju choinki, stroiki, ozdoby choinkowe i kartki świąteczne. Na kiermaszu nie zabrakło też pachnących pierniczków, uroczych aniołków, skrzatów i szopek ze Świętą Rodziną. Nasi wspaniali twórcy bardzo się starali, aby ozdoby były jeszcze ciekawsze, piękniejsze i bardziej dopracowane niż poprzednio. Docenili to mieszkańcy Piszczaca i okolic, którzy 15 grudnia licznie przybyli na kiermasz. Wszystkie wyroby rozeszły się błyskawicznie, a pozyskane środki zasiliły konto Rady Rodziców. Dzięki temu wiele potrzeb i marzeń naszych wychowanków będzie mogło być zrealizowanych.

Serdecznie dziękujemy mieszkańcom Piszczaca i okolic za życzliwe zainteresowanie i wsparcie.

Agnieszka Lewkowicz