„MOJA MAMA” – konkurs plastyczny

24 maja 2020 Bez kategorii 0

Mamo, chciałbym ci przynieść latający dywan.

I kaczkę, która znosi szczerozłote jajka,

Żebyś żyła beztrosko – wesoła, szczęśliwa,

Lecz takie dziwy znaleźć można tylko w bajach.

Lecz dzisiaj za twe troski, trudy, poświęcenia,

Za twą miłość matczyną nigdy nie zachwianą

Mogę tylko twą szyję otoczyć ramieniem

I szepnąć ci do ucha: Dziękuję ci, mamo.

Grodzieńska „Do matki”

Przed nami jeden z najpiękniejszych dni w roku – DZIEŃ MATKI. 26 maja wszystkie mamy będą obchodzić swoje święto. W tym dniu każdy z nas chciałby podarować coś szczególnego swojej ukochanej mamie. Nasi uczniowie włożyli wiele wysiłku w swoje małe dzieła sztuki, na których przedstawili portrety swoich mam w ramach KONKURSU PLASTYCZNEGO „Moja mama”.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie, za kreatywność i zaangażowanie.

Organizatorzy konkursu (Olga Kiepas, Beata Biernacka, Joanna Kulawczuk) doceniają trud uczniów, więc wszystkim przyznają PIERWSZE MIEJSCE.

Składamy także serdeczne podziękowania rodzicom, opiekunom, rodzeństwu, dziadkom, wychowawcom oraz wszystkim, którzy w tych trudnych „koronawirusowych czasach” pomogli naszym uczniom stworzyć tak wspaniałe prace.

Oczywiście jak przystało na I miejsce wszyscy otrzymają nagrody niespodzianki!

JESTEŚMY Z WAS OGROMNIE DUMNE!!!

Olga Kiepas