Otwarcie ścieżki edukacyjno – rekreacyjnej z parkiem linowym

11 lipca 2021 Bez kategorii 0
W niedzielę 20 czerwca w naszym ośrodku odbył się piknik rodzinny z okazji otwarcia Ścieżki edukacyjno – rekreacyjnej. Projekt zostały zrealizowany przez Stowarzyszenie Społeczno – Oświatowe „Żyć Godnie”, dzięki wsparciu Fundacji BGK oraz licznych sponsorów. Wszystkie prace związane z utworzeniem ścieżki wykonane zostały przez pracowników i wychowanków ośrodka oraz społeczność lokalną. Nasze wysiłki zostały docenione przez gości obecnych na pikniku. Wszyscy byli pod wrażeniem przygotowania i wykonania poszczególnych przystanków edukacyjno – rekreacyjnych. Niektórzy po raz pierwszy mogli usłyszeć niezwykle ciekawe dzieje rodziny Komorowskich lub skorzystać z ogródka sensorycznego. Dzieci chętnie korzystały z licznych atrakcji – parku linowego, dmuchanych zjeżdżalni, placu zabaw. Nie zabrakło pyszności dla małych i dla dużych. Imprezę uświetnił występ zespołu Klawa Ferajna https://www.facebook.com/klawaferajna, Państwa Jacka https://www.facebook.com/jacek.musiatowicz, Wioletty i Michała https://www.facebook.com/profile.php?id=100003513103506 Musiatowiczów oraz Mateusza Łopaciuka.
Świętowaliśmy również urodziny naszych wychowanków: Bartka, Roberta, Natalii H. oraz 18 urodziny Natalii G. Serdecznie dziękujemy mamie Natalii G, pani Michalinie za zaproszenie państwa Musiatowiczów i p. Mateusza Łopaciuka oraz zorganizowanie atrakcji dla dzieci, zwłaszcza dmuchanej zjeżdżalni.
Serdecznie dziękujemy za obecność wszystkim gościom, a wspaniałym artystom za niezapomniane chwile podczas koncertu.
Zapraszamy dzieci i młodzież do korzystania z naszej ścieżki edukacyjno – rekreacyjnej.
Foto: nauczyciele SOSW, tekst: A. Lewkowicz