Podsumowanie Akcji Góra Grosza

19 lipca 2023 Bez kategorii 0

Po raz kolejny nasi uczniowie wzięli udział w akcji Góra Grosza. Celem zbiórki drobnych monet była pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych. Najważniejszym celem akcji było pokazanie, jaką siłę stanowić może niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących. W tym roku zebraliśmy w sumie 229,53 zł:

Szkoła Podstawowa:                               Szkoła Przysposabiająca do Pracy:

klasa trzecia- 49,67zł                               klasa druga- 100,30zł

Klasa czwarta- 21,89zł                             klasa trzecia- 32,73zł

Klasa siódma- 1,01zł

Klasa ósma- 23,93zł

Serdecznie dziękujemy uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły  za włączenie się do akcji oraz uczniom szkoły przysposabiających do pracy  za pomoc  w liczeniu zgromadzonych pieniędzy.

Organizatorzy akcji: Urszula Niedźwiedź

Katarzyna Kicińska