Dni Otwarte Nadleśnictwa Chotyłów

5 listopada 2023 Bez kategorii 0

Na terenie naszego ośrodka odbyły się Dni Otwarte Nadleśnictwa Chotyłów. Przybyło do nas mnóstwo gości, zwłaszcza uczniów okolicznych szkół, aby spędzić czas na wspaniałej rozrywce. A atrakcji było co nie miara. Pojawiły się stoiska edukacyjno-promocyjne Nadleśnictwa Chotyłów, był pokaz sprzętu Nadleśnictwa Chotyłów, pokaz sprzętu OSP KSRG Chotyłów, OSP Piszczac, pokaz służb mundurowych, wystawa Klubu Strzeleckiego KALIBER Małaszewicze, wystawa Klubu Kolekcjonera i Kultury Łowieckiej PZŁ Oddział Bialskopodlaski, prezentacja psów ras myśliwskich. Przybyły również członkinie KGW Bokinka Królewska, KGW Choroszczynka. Wystąpił też zespół “Na Swojską Nutę” z Zahorowa. Nie zabrakło także atrakcji dla najmłodszych, były dmuchańce, gry i zabawy dla dzieci, pyszny poczęstunek i degustacja potraw najnowszego projektu Lasów Państwowych Dobre z Lasu. A do tego dopisała nam super pogoda! To był wspaniały dzień!  Bardzo dziękujemy Nadleśnictwu Chotyłów za zorganizowanie tak wspaniałej imprezy!