Nasza Szkoła Przyjazna Harcerstwu

5 listopada 2023 Bez kategorii 0
Dzień 13.10.2023r. w naszej szkole był świętem wszystkich nauczycieli, pracowników oraz uczniów i rodziców. Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. Po części artystycznej z przyjemnością wysłuchaliśmy życzeń od Pani Dyrektor Bożeny Guz, Pani Michaliny Gliny – przewodniczącej Rady Rodziców oraz Pana Bogusława Korzeniewskiego – zastępcy wójta Gminy Piszczac. W trakcie uroczystości nauczycielom zostały wręczone nagrody Dyrektora a Pani Dyrektor Nagroda Wójta Gminy Piszczac.
W tym dniu odbyła się jeszcze jedna uroczystość! Nasza szkoła otrzymała wyjątkowe wyróżnienie – tytuł Szkoły Przyjaznej Harcerstwu. Na ręce Pani Dyrektor Komendant Chorągwi Lubelskiej ZHP hm. Tomasz Sych oraz Komendantka Hufca ZHP Biała Podlaska hm. Marta Kucharska oraz instruktorzy działający w szkole przekazali Akt Nadania oraz tablicę z uzyskanym tytułem. Jesteśmy zaszczyceni, znajdując się w gronie niewielu szkół uhonorowanych w Polsce takim certyfikatem.