Dzień Myśli Braterskiej w naszej szkole

Dzień Myśli Braterskiej w naszej szkole

3 marca 2024 Bez kategorii 0

Dzięki naszej drużynie harcerskiej przy wspólnym ogniu spotkały się trzy pokolenia harcerzy. Na świeczkowisku z okazji Dnia Myśli Braterskiej gościliśmy panią dyrektor Bożenę Guz, panią sołtys Ewę Lipowiecką, panią Teresę. Obecni byli również uczniowie naszej szkoły wraz z wychowawcami. Gawęda druhny Asi przypomniała nam o ciekawym życiu i wartościach naszego bohatera Aleksandra Kamińskiego. Wspólnie zastanawialiśmy się czy każdy może być bohaterem i doszliśmy do wniosku, że wśród nas jest wiele osób, które czynią dobro i mogą być wzorem do naśladowania. Pani Ewa i pani Teresa opowiedziały nam o swojej harcerskiej drodze i zachęciły do wspólnych działań. A nasza druhenka Karolina z wielką radością złożyła wyczekiwane przyrzeczenie harcerskie. Przy blasku ognia i dźwiękach gitary pana Janusza, w braterskiej atmosferze przeżyliśmy wiele pięknych chwil, które zostaną z nami na długo.

Administrator danych osobowych.
Administratorem Państwa danych osobowych będzie dyrektor Specjalnego Ośrodka
Szkolno-Wychowawczego w Zalutyniu, Zalutyń 25, 21-530 Piszczac
Inspektor ochrony danych
Inspektorem Ochrony Danych (IOD) jest Sebastian Bogusz. Można się z nim kontaktować
e-mailem na adres: iod@piszczac.pl
Cele i podstawy przetwarzania
Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe w związku z wykonywaniem przez administratora zadań realizowanych w interesie publicznym lub sprawowania władzy publicznej powierzonej administratorowi (art. 6 ust. 1 lit. e).
Odbiorcy danych osobowych
Nie udostępniamy Państwa danych osobom trzecim
Okres przechowywania danych
Będziemy przechowywać Państwa dane osobowe do chwili realizacji zadania, do którego dane osobowe zostały zebrane a następnie, jeśli chodzi o materiały archiwalne, przez czas wynikający z przepisów ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach (Dz.U. 2018 r. poz. 217 ze zm.).
Zgodnie z RODO przysługuje Państwu:
a. prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
b. prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
c. prawo do usunięcia danych osobowych, w sytuacji, gdy przetwarzanie danych nie następuje w celu wywiązania się z obowiązku wynikającego z przepisu prawa lub w ramach sprawowania władzy publicznej;
d. prawo do ograniczenia przetwarzania danych;
e. prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych;
f. prawo do wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa)
Skip to content

Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki. więcej

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close