Święto Pizzy w naszej szkole

Święto Pizzy w naszej szkole

3 marca 2024 Bez kategorii 0

20 lutego w naszej szkole obchodziliśmy Święto Pizzy. Podczas zajęć uczniowie dowiedzieli się, między innymi gdzie powstał pierwszy placek zwany pizzą, który kraj zjada ich najwięcej i jaka pizza jest najpopularniejsza.

Uczniowie w zespołach klasowych przygotowali własnoręcznie swoje pizze według własnych pomysłów i preferencji smakowych. W czasie wypiekania naszych specjałów uczniowie przygotowali i ozdobili napis PIZZA, oraz sprawdzali swoją wiedzę i umiejętności podczas pizzowych zadań w formie – krzyżówek, wykreślanek, zadań matematycznych oraz prac plastycznych.

W miłej atmosferze przebiegał nam czas oczekiwania na gorące pizze. Smakowały wyśmienicie,  zwłaszcza, że zostały samodzielnie przygotowane.  Na zakończenie tego radosnego dnia wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale. Ta smaczna tradycja zagościła na dobre w naszej szkole. Z pewnością powtórzymy ją za rok!

Urszula Niedźwiedź

Administrator danych osobowych.
Administratorem Państwa danych osobowych będzie dyrektor Specjalnego Ośrodka
Szkolno-Wychowawczego w Zalutyniu, Zalutyń 25, 21-530 Piszczac
Inspektor ochrony danych
Inspektorem Ochrony Danych (IOD) jest Sebastian Bogusz. Można się z nim kontaktować
e-mailem na adres: iod@piszczac.pl
Cele i podstawy przetwarzania
Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe w związku z wykonywaniem przez administratora zadań realizowanych w interesie publicznym lub sprawowania władzy publicznej powierzonej administratorowi (art. 6 ust. 1 lit. e).
Odbiorcy danych osobowych
Nie udostępniamy Państwa danych osobom trzecim
Okres przechowywania danych
Będziemy przechowywać Państwa dane osobowe do chwili realizacji zadania, do którego dane osobowe zostały zebrane a następnie, jeśli chodzi o materiały archiwalne, przez czas wynikający z przepisów ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach (Dz.U. 2018 r. poz. 217 ze zm.).
Zgodnie z RODO przysługuje Państwu:
a. prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
b. prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
c. prawo do usunięcia danych osobowych, w sytuacji, gdy przetwarzanie danych nie następuje w celu wywiązania się z obowiązku wynikającego z przepisu prawa lub w ramach sprawowania władzy publicznej;
d. prawo do ograniczenia przetwarzania danych;
e. prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych;
f. prawo do wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa)
Skip to content

Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki. więcej

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close